Новини

Зліт шкільних лісництв.


На базі Малинського лісотехнічного коледжу відбувся черговий зліт шкільних лісництв області. У програмі заходу різноманітні конкурси з лісівничих дисциплін, а також спортивні змагання.

Активну участь у конкурсі взяла  команда шкільного лісництва, яке функціонує  на нашому підприємстві. Чесно і завзято змагались учні у всіх конкурсах. Найкращі знання показали із таких дисциплін, як «Деревні породи за насінням», «Охорона лісу», «Лісокультурна справа», «Таксація лісу».

Багато приємних емоцій отримали і учасники конкурсу і гості від огляду художньої самодіяльності, який проходив у дусі любові до природи та охорони лісових багатств Поліського краю.

Звіт про заходи  які проводились у шкільному лісництві протягом 2016-2017 н.р. було представлено альбомом у формі фото-звіту. Протягом року учні приймали активну участь у різноманітних акціях які були організовані підприємством і проводились на території лісових масивів спецлісгоспу, також відбулись  семінари, лекції та конкурси в класах школи. За участю школярів проводиться посадка лісу, догляди у лісових розсадниках,  заготівля лісового насіння.

 

Кожного року юні лісівники вітають працівників підприємства із професійним святом, гарним концертом.


 

Вирощування посадкового матеріалу.

 

На підприємстві функціонує три тепличних господарства загальною площею 0,1 га., два з яких запущені у виробництво цього року. Всі теплиці оснащені крапельною системою зрошення, та інжекторами для механізованого внесення фунгіцидів та гербіцидів.  В перші місяці вирощування проводиться до трьох ручних прополювань. Ведеться контроль за температурою та вологістю, вчасно виконуються роботи по зняттю бічного накриття. Плануємо отримати 800 тис.шт., стандартних сіянців С зв., якими створимо 140 га лісових насаджень.
НА ЖИТОМИРЩИНІ СТАРТУЄ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ НА МИСЛИВСЬКИХ ПТАХІВ

У суботу, 12 серпня, з 18:00 години у Житомирській області розпочинається полювання на мисливські види птахів. Відтак, ДП "Овруцьке спеціалізоване лісове господарство" закликає мисливців дотримуватись правил безпеки під час полювання і поводженні зі зброєю. Для правильної організації відкриття сезону полювання, мисливські господарства здійснили облік місцевих видів птахів, розрахували пропускну спроможність мисливських угідь. «Це значить, що визначено конкретні ділянки на яких одночасно може полювати певна кількість мисливців, без шкоди для мисливського виду дичини, дотримуючись правил безпеки при проведенні полювання і поводженням з мисливською зброєю». Нагадуємо мисливцям, які документи дають право на полювання:
- посвідчення мисливця;
- щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
- дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
- чинний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;
- паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання на полюванні.
Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання. Зазначимо, що наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 03.07.2017, № 247, встановлено норми відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, у сезон полювання 2017/2018 років. Кожний користувач мисливських угідь області, в межах цього наказу, і не більше, встановив свої норми відстрілу мисливських видів птахів. Ця норма регламентує кількість дичини, яку має право вполювати один мисливець за один день у мисливському господарстві.

Змагання вальників лісу
19 липня 2017 року в Державному підприємстві Овруцьке спеціалізоване лісове господарство на базі Виступовицького лісництва було проведено відбіркові змагання вальників лісу. Переможці приймуть участь в обласних змагання вальників лісу. Побажаємо успіхів!

 


 

Увага! В лісі висока пожежна небезпека .

На території лісгоспу  склалася складна пожежна ситуація.
В звязку з високою пожежною небезпекою, лісівники закликають громадян  бути обережними з використанням вогню в лісі та закликають громадян обмежити його відвідування. У разі виявлення загорань просимо повідомити за тел.0414842516

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ


Державне підприємство «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» повідомляє, що з грудня 2015 року проводитимуться заходи щодо сертифікації лісів на предмет відповідності рівня ведення лісового госпо­дарства в підприємстві сучасним міжнародним вимогам.

Приймаючи на себе добровільно довготермінові зобо­в’язання щодо дотримання принципів і критеріїв Лісової Опікунської Ради (далі ЛОР) підприємство зобов’язується:

- застосовувати на практиці принципи і критерії ЛОР зі сталого ведення лісового господарства;

- використовувати всі види лісових ресурсів на принципах сталого розвитку;

вирішувати соціальні питання ведення лісового гос­подарства, підтримувати соціальний і економічний роз­виток місцевого населення;

- консультуватися з усіма зацікавленими сторонами з пи­тань планування та ведення лісового господарства на прин­ципах сталого розвитку;

- відстежувати стан довкілля і постійно вдосконалювати лісогосподарське виробництво, робити його екологічно безпечним;

- вживати профілактичних дій із пом’якшення негативних впливів лісогосподарського виробництва на навколишнє середовище;

- гарантувати, що всі лісові робітники, чия професійна діяльність суттєво впливає на навколишнє середовище, бу­дуть відповідним чином навчені практичним діям з ви­конання цих зобов’язань.

Державне підприємство «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» пропонує всім зацікавленим особам пода­ти свої пропозиції та зауваження за адресою:

11102 м. Овруч, вул. Житомирська, 35

Дирекція ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»

Тел./факс 4-25-16, Е-mаіl: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У Вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Адміністрація