Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ


Державне підприємство «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» повідомляє, що з грудня 2015 року проводитимуться заходи щодо сертифікації лісів на предмет відповідності рівня ведення лісового госпо­дарства в підприємстві сучасним міжнародним вимогам.

Приймаючи на себе добровільно довготермінові зобо­в’язання щодо дотримання принципів і критеріїв Лісової Опікунської Ради (далі ЛОР) підприємство зобов’язується:

- застосовувати на практиці принципи і критерії ЛОР зі сталого ведення лісового господарства;

- використовувати всі види лісових ресурсів на принципах сталого розвитку;

вирішувати соціальні питання ведення лісового гос­подарства, підтримувати соціальний і економічний роз­виток місцевого населення;

- консультуватися з усіма зацікавленими сторонами з пи­тань планування та ведення лісового господарства на прин­ципах сталого розвитку;

- відстежувати стан довкілля і постійно вдосконалювати лісогосподарське виробництво, робити його екологічно безпечним;

- вживати профілактичних дій із пом’якшення негативних впливів лісогосподарського виробництва на навколишнє середовище;

- гарантувати, що всі лісові робітники, чия професійна діяльність суттєво впливає на навколишнє середовище, бу­дуть відповідним чином навчені практичним діям з ви­конання цих зобов’язань.

Державне підприємство «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» пропонує всім зацікавленим особам пода­ти свої пропозиції та зауваження за адресою:

11102 м. Овруч, вул. Житомирська, 35

Дирекція ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»

Тел./факс 4-25-16, Е-mаіl: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У Вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Адміністрація