Шкільне лісництво «Лісова варта» організоване у квітні 2006 року до складу якого увійшли 25 учнів школи №3 м.Овруч, яка є підшефною у ДП «Овруцьке СЛГ»
Юні лісівники займаються діяльністю, яка пов’язана із посадкою та доповненням лісових культур, висіванням насіння у теплицях, доглядами за посадками і посівами, заготівлею лісового насіння, озелененням парків та скверів, виготовленням та розвішуванням штучних гніздувань та годівничок, проведенням пізнавальних семінарів за участі школярів школи та представників громадських організацій.
Щорічно є активними учасниками акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», в рамках якої проводиться основний захід – це посадка лісових культур, під час якого висаджуються молоді сіянці сосни, берези, дуба та інших лісових порід на участках, які вийшли з-під суцільного рубання.
Найкращі учні шкільного лісництва достойно приймають участь у різних конкурсах. У 2019 році вибороли ІІІ місце у національному відборі на конкурс Молодь у лісах Європи, який проходив у Києві в Агенстві лісових ресурсів України. Кожного року у вересні до Дня працівника  лісу, школярі звітують про свою роботу за рік, та змагаються у лісівничих конкурсах на зльоті – огляді шкільних лісництв, який проходить на базі Малинського лісотехнічного коледжу.
Гарно проводять своє дозвілля, влаштовують різні заходи художньої самодіяльності, часто вітають працівників спец лісгоспу, даруючи чудові музичні вітання